Köprübaşı’nda mezarlık yolları yenileniyor

Köprübaşı'nda mezarlık yolları yenileniyor

Vatandaşların daha rahat bir yaşam sürmeleri için çalışmalarını il genelinde sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı'na bağlı Temrek Mahallesi Çamyurdu mezarlık...

07 Kasım 2016 - 13:31 - Güncelleme: 07 Kasım 2016 - 14:13

Vatandaşların daha rahat bir yaşam sürmeleri için çalışmalarını il genelinde sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı'na bağlı Temrek Mahallesi Çamyurdu mezarlık yoluna kilit parke taşı döşedi. Çalışmayla vatandaşlar mezarlık ziyaretlerinde yazın tozdan, kışın ise çamurdan etkilenmeyecekler.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde mezarlık yollarında ve içerisinde kilit parke taşı döşeme çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların ebediyete intikal eden yakınlarına gerçekleştirecekleri ziyaretleri kolaylaştırmak amacıyla yapılan çalışmayla yolu bozuk olan Köprübaşı'na bağlı Temrek Mahallesi Çamyurdu mezarlık yolunda da kilit parke taşı döşendi. Gerçekleştirilen çalışmayla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanı ve Yol Şube Müdürü Fevzi Demir, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün talimatıyla hassasiyet içerisinde çalışmaları sürdürdüklerini belirterek, "Özellikle yağışların etkisiyle kış aylarında mezarlık ziyaretleri bir hayli zorlaşıyordu. Bu nedenle ekiplerimiz Çamyurdu mezarlık yolunda yoğun şekilde gerçekleştirdikleri çalışmaların ardından kısa sürede kilit parke taşlarını döşedi. Bundan sonraki süreçte vatandaşlarımız mezarlık ziyaretlerinde yazın tozdan, kışın ise çamurdan etkilenmeyecekler" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x