Büyükşehir’in Fabrikası Üretimi Arttırdı
Reklam
  • Reklam

Büyükşehir’in Fabrikası Üretimi Arttırdı

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen Beton ve Büz Fabrikası’nda kilit parke taş, bordür ve yağmur oluğunun ardından renkli parke taş üretimi de başladı.

15 Ağustos 2019 - 19:29
Reklam

Fabrikayı ziyaret eden Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, fabrikada beton boru ve menfez üretimi yapmak için de çalışmaların sürdüğünü söyledi.

 

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün girişimleriyle şehrin öz kaynaklarının kullanılarak üretim yapılması düşüncesiyle Salihli ilçesinde hayata geçirilen Kilit Parke Taş, Beton ve Büz Fabrikası’nda üretim devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Kurban Bayramı’nda fabrikayı ziyaret ederek, üretimde çalışanların bayramını kutladı. Fabrikanın kilit parke taş, bordür ve yağmur oluğu ile üretime başladığını belirten Daire Başkanı Ersoy Arslan, şimdi de renkli kilit parke taşının üretim ağına eklendiğini söyledi.

Boru ve Menfez de Üretilecek

Manisa’nın öz kaynaklarının Manisa’da kalması için Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün girişimleriyle fabrikanın hizmete açıldığını belirten Kaynak Geliştirme ve İştirakler Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, fabrikada beton boru ve menfez üretimi yapmak için de çalışmaların sürdüğünü söyledi.

2019/08/2019-08-15-19-31-43.jpg

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Giyim İndirimleri
    1 yıl önce
    Bütün GİYİM İNDİRİMLERİ tek bir noktada! Türkiye\'nin en popüler giyim mağazalarının indirim kuponu ve indirim kodlarını buradan ücretsiz dağıtıyoruz! https://giyimindirimleri.com/
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x