Bebek Beşikleri Tercihi

Bebek Beşikleri Tercihi

Günümüzde bebekler için tasarlanan çok farklı bebek beşikleri modelleri bulunmaktadır. Bunların sadece seçimini yapmak bizlere düşüyor.

04 Aralık 2020 - 21:45

Bunun için ise biraz internetten veya çevremizde çocuğu olan kişilerden kolayca fikir almak mümkündür. Böylelikle hangisinin daha kullanışlı ve daha rahat olduğunu öğrenebiliriz.

Ayrıca ilk etapta genellikle anneler geceleri bebek için çok fazla uyandıkları için yatak yanı bebek beşikleri tercih etmektedirler. Hem daha yakın olduğu için, hem de bebeği daha rahat duyup, istedikleri zaman kolaylıkla alabilirler. Bebek beşikleri genellikle belirli aylarda kullanıldığı için kimisi sallanabilir model tercih ederken, kimisi ise park yatak modelleri tercih etmektedir.

Bebek Beşik Modelleri

Bebek için beşik seçimi daha çok sallanabilir olması avantajlı olabiliyor. Çünkü bebek küçükken devamlı uyuduğu için beşiğe yatırıldığında bir kaç sallama ila uyuyabilir. Fakat normal bir beşikte ise bu durum biraz daha farklı olabilir. 

Bu yüzden genellikle son zamanlarda anneler sallanabilir beşik tercih edebiliyor. Bebek beşik modelleri için sallanabilir olması hem anne için kolaylık sağlıyor, hem de bebek için daha rahat olabiliyor. Sizlerde bebeğiniz için beşik düşünüyorsanız ve bebek oto koltuk yükseltici almak istiyorsanız sitesinden istediğinizi alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x