Arınç’a Cumhurbaşkanlığı külliyesinde yeni görev
Reklam
  • Reklam

Arınç’a Cumhurbaşkanlığı külliyesinde yeni görev

Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) eski Başkanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından, kendisinin Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine atanacağını söyledi.

27 Mayıs 2019 - 10:04
Reklam

Bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunmak, etkinliklere katılmak üzere geldiği memleketi Manisa’ya gelen Arınç, Öğretmenevinde aile dostları için verdiği iftar yemeğinde kendisinin, yeni kurulacak olan Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyeliğine Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından atanacağı müjdesini verdi.

Arınç şöyle konuştu:

"Her yerde her şeyi konuşmak doğru değildir. Ama önemli olan konuşulacak yerde konuşmak, susulacak yerde susmaktır. Konuşulacak yerde susar, susulacak yerde konuşursanız o da çok ters olur. Sizden bir şey sorulduğu zaman doğruyu söylemek zorundayız. Efendim doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlar.  Onuncu köy olur.  Ne olacak, kovarlarsa kovsunlar.

Şimdi kim bilir benim hakkımda twit atanlar ne düşünüyorlardır. Biz yok olmuştuk. Bitmiştik.  Ezilmiştik. Çürümüştük. Düşünebiliyormusunuz biz Cumhurbaşkanımızın yanında Başdanışmanlık falan değil, Yüksek İstişare Kurulu Üyesi.  Başkanın (Cumhurbaşkanı Erdoğan) kendisi olacak biz de yanında olacağız. Böyle bir şeyi Rabbim sadakatın sonucunda veriyor, yalakalığın değil. Allah’a hamdolsun."  

Arınç’ın bu müjdesi iftar yemeğine katılanlar tarafından uzun süre alkış yağmuruna tutuldu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x