O Başkan Yılanı Böyle Tuttu

MANHAT Başkanı Arif Bakkaloğlu'nun sosyal medyada paylaştığı fotoğraf günün konusu oldu. Bir yılanı kuyruğundan tutan Bakkaloğlu, cesaretiyle takdir topladı.

Haber: Berna Memiş

Manisa Havacılık Topluluğu tarafından Saruhanlı'ya bağlı Halitpaşa'nın Çınaroba Mahallesi kırsalında yamaç paraşütü pisti hazırlanıyor. Pistin hazırlık çalışmaları sırasında MANHAT Başkanı Arif Bakkaloğlu karşısına çıkan yılanı kuyruğundan tutarak herkesi şaşırttı. Bakkaloğlu yılanla şakalaşırken, etrafındakileri korkutmayı da ihmal etmedi.

YILAN DEĞİL BİR TÜR KERTENKELE

Bakkaloğlu'nun yılan macerası sosyal medyada günün konusu olurken, yılan zannedilen hayvanın aslında oluklu kertenkele olduğu öğrenildi.  Hayvanın toprağın altından bir anda çıktığını söyleyen Bakkaloğlu, "Hayvana zarar vermedik. Öldürmeyi bir an bile düşünmedik. Daha sonra doğaya geri saldık. Ben yılanlardan korkmam. Onun kuyruğundan tutunca dönemeyeceğini bildiğim için de korkmadım. Arkadaşların söylediğine göre bu bir yılan değil, oluklu kertenkele olarak bilinen ve böceklerle beslenen bir türmüş. Doğada bu hayvanla karşılaşanlar lütfen korkmasın ve öldürmeye kalkmasın. Zararsız ve ısırmayan bir hayvan" dedi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir