Veziroğlu Sosyal Tesisleri açılıyor

Veziroğlu Sosyal Tesisleri açılıyor

Şehzadeler Belediyesi tarafından Veziroğlu Mahallesinde geçtiğimiz yıl yapımına başlanan Veziroğlu Sosyal Tesisleri, 30 Ekim Pazartesi günün saat 15.00'da düzenlenecek olan görkemli bir törenle hizmete açılıyor.

29 Ekim 2017 - 16:20 - Güncelleme: 30 Ekim 2017 - 00:41

Şehzadeler Belediyesinin prestij projesi olan Şehzadeler Belediyesi Veziroğlu Sosyal Tesisleri için 30 Ekim Pazartesi günü saat 15.00'da açılış töreni düzenlenecek.
Şehzadelere kazandırılan Veziroğlu Sosyal Tesisleri'nin Manisa merkezinin önemli bir sorununu ortadan kaldıracağını ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik "Şehzadeler Belediyesi olarak geçtiğimiz yıl görkemli bir törenle temellerini attığımız Veziroğlu Sosyal Tesislerimizin açılışının da görkemli bir törenle yapacağız. 30 Ekim Pazartesi günü saat 15.00'da tüm halkımızın katılımı ile coşkulu bir açılış olacağına inanıyoruz. Şehzadelerimize kazandırmış olduğumuz Veziroğlu Sosyal Tesislerimiz, 22 dönümlük alan üzerine 700 kişilik kapalı düğün salonu, 615'er metrekareden 2 adet açık düğün salonu, kahvaltı salonu, gelin odaları, geniş otoparkı ile Manisa halkının rahatlıkla gelip vakit geçirebilecekleri bir tesisi olacak. Açılış törenine tüm halkımızın katılımını bekliyoruz" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x