Turgutlu Belediyesi Kültür Sanat Kurslarına kayıtlar başladı

Turgutlu Belediyesi Kültür Sanat Kurslarına kayıtlar başladı

Turgutlu Belediyesi her yıl düzenlediği kültür ve sanat kurslarının kayıtlarına bu yıl da başladı. Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde açılan, Türk Halk Müziği, bağlama, satranç, halk oyunları ve tiyatro kurslarına kayıtların başladığını belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Kültür ve Sanat kurslarımıza kayıtlarımız başladı.

20 Eylül 2019 - 13:24

Kurslara katılmak isteyen vatandaşlarımız Sosyal İşler Müdürlüğü’müze başvurarak ücretsiz olarak kurslardan faydalanabilir” dedi.
Turgutlu Belediyesi tarafından her yıl düzenlenen kültür ve sanat kurslarına yeni dönem kayıtları başladı. Haftanın belirli günlerinden düzenlenecek olan kurslardan vatandaşları ücretsiz olarak faydalanabileceğini belirten Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da kültür ve sanat kurslarımıza başladık. Kayıtlarımız devam ediyor. Türk Halk Müziği, bağlama, satranç, halk oyunları ve tiyatro kurslarına kayıt yaptırmak ve bilgi almak isteyen vatandaşlarımız Belediyemiz Sosyal İşler Müdürlüğü’ne başvurmaları yeterlidir.” dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Cuma namazını kılmaya gelen vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı
Cuma namazını kılmaya gelen vatandaşlara ücretsiz maske...
Fren körüğü patlayan TIR kazaya sebep oldu: 2'si ağır 4 yaralı
Fren körüğü patlayan TIR kazaya sebep oldu: 2'si ağır 4...