SÜPER AMATÖR LİG’DE GRUPLAR BELİRLENDİ

SÜPER AMATÖR LİG'DE GRUPLAR BELİRLENDİ

Manisa Süper Amatör Lig (SAL)'da gruplar belirlendi.2018-2019 sezonunda Manisa Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan 20 kulübün katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda gruplar belirlendi.

07 Eylül 2018 - 21:25

Manisa Süper Amatör Lig (SAL)'da gruplar belirlendi.2018-2019 sezonunda Manisa Süper Amatör Lig'de mücadele edecek olan 20 kulübün katılımı ile gerçekleştirilen toplantıda gruplar belirlendi.   Manisa Süper Amatör Lig 2018-2019 sezonu bilgilendirme ve grupların oluşturulması toplantısı, Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF Başkanı Erol Timur, Manisa Futbol İl Temsilcisi Behçet Atlı, ASKF Genel Sekreteri Halil Güner, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği TÜFAD Manisa Şube Başkanı Özer Şenoğlu ve kulüp yöneticileri'nin katılımı ile Manisa GSHİM Çok Amaçlı Spor salonunda gerçekleştirildi.

Manisa Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ASKF tarafından 2018-2019 sezonu bilgilendirme ve bilgi paylaşımının ardından 2 grupta mücadele edecek olan 20 takımın grup kura çekimi gerçekleştirildi. 20-21 Ekim tarihlerinde oynanacak olan maçlar ile start alacak olan Süper Amatör Lig'de gruplarında ilk iki sırayı alacak olan 4 takımın mücadele edeceği Play-Off maçları sonunda BAL'a yükselecek ve Play-Out karşılaşması oynayacak takımlar belirlenecek. Gruplarında son 4 sırayı alan, toplam 8 takım küme düşecek. Manisa Amatör Süper Lig 2019-20 sezonunda 14 takımlı tek grupta oynanacak.  

A GRUBU

Ahmetli Belediyespor

Alaşehir Belediyespor

Gördes Güneşlispor

Kasabaspor

Kocaçeşmespor

Kula Ülküspor

Kulaspor Poyrazdamları

Belediyespor

Sarıgöl G.B.Belediyespor

Turgutlu İstasyon Gençlikspor  

B GRUBU

1975 Maltaspor Donatımspor

Gördes Belediyespor 


Kayalıoğluspor

Kırkağaç Acar İdman Yurduspor

Manisa Horozköy Mezarlıkspor

Manisa Sanayispor

Saruhanlı Belediyespor

Ulucamispor

Yunusemre Belediyespor  


YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Belediye başkanına saldırı! Kalbinden bıçaklanarak öldürüldü
Konya Belediye başkanına saldırı! Kalbinden bıçaklanarak...
75 kişiyi dolandıran 'Ponzi Arzu'ya ev hapsi cezası
75 kişiyi dolandıran 'Ponzi Arzu'ya ev hapsi cezası