SİYAH İNCİ GARDEN TÜM REKLAM & TANITIM İŞLERİNİ ESOES...

SİYAH İNCİ GARDEN TÜM REKLAM & TANITIM İŞLERİNİ ESOES AJANS'A EMANET ETTİ!

Manisa'ya kısa zaman önce kurulan Siyah İnci Garden Kır Düğün Salonu ve Kahvaltı evi tüm reklam & tanıtım faaliyetleri için Esoes Ajans ile anlaştı.

09 Nisan 2018 - 19:06
Reklam

Manisa'nın kır düğün salonu eksiğini kapatacak bir mekan olan eski Muradiye yolunda büyük bir araziye kurulan Siyah İnci Garden; müthiş doğa ortamında misafirlerine harika bir deneyim sunuyor.  Geniş ve ferah ortamıyla özellikle Manisa'dan uzaklaşıp kahvaltı yapmak ve ailesiyle eğlence & dinlence ortamı yaşamak isteyenlerin uğrak noktası olan Siyah İnci aynı zamanda ücretsiz modern oyun parkı, havuzu ve çimiyle her şeyiyle dört dörtlük bir ortama Manisalıları davet ediyor.


Manisa'nın en büyük iletişiim & tanıtım ajansı Esoes Ajans ( esoesajans.com ) ile anlaşan Siyah İnci Garden; sosyal medyasından fotoğraf ve video çekimlerine, PR çalışmalarından grafik ve web tasarım işlerine, baskılı işlerinden tanıtım filmine kadar her şeyi Esoes Ajans'a emanet etti.

Bu anlaşmadan mutluluk duyduğunu belirten Hayrettin Akkayalı ve Recep koçak ortaklar; Siyah İnci Garden'ı özellikle 2019 senesinde Manisa'nın vazgeçilmez bir düğün salonu haline getirip, başka şehirlerden de birçok çifti ağırlayacaklarını bu konuda birçok proje hazırladıklarını ve 4 Mayıs'da büyük bir törenle Siyah İnci Garden açılışını gerçekleştireceklerini belirtti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MHP, bir Büyükşehir adayını daha çekti
MHP, bir Büyükşehir adayını daha çekti
18 liraya aldığı bisikleti 10 bin liraya bile satmıyor
18 liraya aldığı bisikleti 10 bin liraya bile satmıyor