SELENDİLİLER BAŞKAN DUMLUPINAR ’I BAĞRINA BASIYOR

SELENDİLİLER BAŞKAN DUMLUPINAR 'I BAĞRINA BASIYOR

Cuma namazında Selendi'ye bağlı Havaoğlu mahallesinde vatandaşlarla bir araya gelen Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar mahalle sakinleri tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı.

17 Kasım 2018 - 15:10

Her Cuma günü farklı bir mahallede cuma namazını eda ederek vatandaşların sorunların ve taleplerini dinleyen Selendi Belediye Başkanı Vet. Hek. Yasin Dumlupınar'ın bu hafta ki durağı Havaoğlu mahallesi oldu. 

Selendi Belediye Başkanı Yasin Dumlupınar mahalle ziyareti ile ilgili yaptığı açıklamada , şunları ifade etti, "Cuma namazımızı birlikte kıldığımız Havaoğlu Mahalle sakinlerimizle namaz çıkışında bir araya gelerek hasbihal etme fırsatı bulduk. Hemşehrilerimiz bizleri samimi bir şekilde karşılayarak bağrına bastı. Bu samimi karşılama ve gösterdikleri ilgiden duyduğumuz memnuniyeti dile getirerek hepsine saygılarımı ve sevgilerimi sunuyorum. 

Havaoğlu ziyaretimizde İlçe Başkanımız Mehmet Karabulut ve yönetimi, Başkan Yardımcımız Ahmet Erol, Meclis Üyelerimizden Ahmet Akşehirlioğlu, Ülkü Ocağı Başkanımız Tolga Gökdaş ve yönetimi bizlere eşlik etti.

Havaoğlu Mahallemizde hemşehrilerimiz ile bir araya gelerek hasbihalde bulunduk ve vatandaşlarımızın taleplerini dinledik. İlçemize ve mahallelerimize yapılan hizmetlerle ilgili vatandaşlarımıza bilgiler vererek hizmetlerin ilçemize Büyükşehir Belediyemiz ve Selendi Belediyemiz tarafından aralıksız yapılmaya devam ettiğini aktardık. Hiçbir mahallemizi ayırmadan hizmetlerin eşit olarak paylaştırıldığını ve aynı şekilde de devam edeceğini altını çizerek anlattık.

İlçemize sayısız hizmet kazandıran ve kazandırmaya da devam eden Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Cengiz Ergün’ün Büyükşehir Belediye Başkanlığına tekrar aday gösterildiğini vatandaşlarımızla paylaştık. Cengiz Başkanımızın Manisa’ya ve Selendi’ye çok büyük yatırımlar kazandırdığını, vatandaşlarımızın teveccüh göstererek bu kutlu görevi tekrardan kendilerine verdiği takdirde hizmetlerin hız kesmeden devam edeceğini ifade ettik.

İlçemizin adeta çehresini değiştiren yatırımlarından dolayı Cengiz Başkanımıza minnettar olduğumuzu vatandaşlarımız huzurunda dile getirdik. Vatandaşlarımızda yapılan hizmetlerden memnuniyet duyduklarını ifade ettiler. Muhtarımız Seyhan Yıldız ve mahalle sakinlerimize bizlere gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Hakim ve savcılar hükümlülerle birlikte fidan dikti
Hakim ve savcılar hükümlülerle birlikte fidan dikti
YEGEM bursluluk sınavı için başvurular başladı
YEGEM bursluluk sınavı için başvurular başladı