Önce kütüphane sonra tiyatro

Önce kütüphane sonra tiyatro

Manisa Şehzadeler Dr. Ömer Faruk Meriç Ortaokulu 6-D sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Kemal Şönez, geçen yıl başlattıkları tiyatro etkinliğini bu yıl da tekrarlayıp...

05 Aralık 2018 - 15:40

Manisa Şehzadeler Dr. Ömer Faruk Meriç Ortaokulu 6-D sınıfı öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Kemal Şönez, geçen yıl başlattıkları tiyatro etkinliğini bu yıl da tekrarlayıp geleneksel hale getirmeyi planlıyor.
Dr. Ömer Faruk Meriç Ortaokulu 6-D sınıfı öğrencileri, Manisa Şehir Tiyatrosu'nda sahne alan Şarlo Sirkte oyunu öncesi Manisa İl Halk Kütüpanesi'ni ziyaret ederek hem kitap okudular, hem kütüphaneyi gezme fırsatı buldular. Öğrenciler kütüphanenin ardından Şehir Tiyatrosuna geçerek 'Şarlo Sirkte' oyunuyla eğlenceli bir gün geçirmiş oldu.
Sınıf öğretmenleri Kemal Şenöz, "Çocuklarımız bizim hazinemiz, onların mutluluğu, sevgisi, gözlerinin içindeki o parıltı bu dünyada kolaylıkla elde edilebilecek bir değer değil. Onların hayatına dokunmak, bir olmak, paylaşmanın anlamını yaşatmak, zihinlerindeki dünyaları genişletmek, geleceğimizi inşa etmek çok farklı bir duygu. Onları çok seviyorum." dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Konya Belediye başkanına saldırı! Kalbinden bıçaklanarak öldürüldü
Konya Belediye başkanına saldırı! Kalbinden bıçaklanarak...
75 kişiyi dolandıran 'Ponzi Arzu'ya ev hapsi cezası
75 kişiyi dolandıran 'Ponzi Arzu'ya ev hapsi cezası