Ölüm virajları yeniden düzenleniyor

Ölüm virajları yeniden düzenleniyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı, Selendi'nin Turpçu mahallesinden Demirci ilçesine bağlanan ana güzergah üzerindeki tehlikeli ölüm virajlarında yol genişletmesi ve düzeltme çalışması yapıyor.

23 Ocak 2018 - 13:55 - Güncelleme: 23 Ocak 2018 - 17:07

Vatandaşların hayatını kolaylaştırmak adına il genelindeki çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesinin Turpçu mahallesinden Demirci ilçesine bağlayan ana güzergah üzerindeki tehlikeli ölüm virajlarında yol genişletme ve düzeltme çalışması gerçekleştiriyor. Önemli bir çalışma yapıldığını belirten Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanı Fevzi Demir, "Selendi ilçesinde Aşağıgüllüce mahallesinden başlayarak Turpçu mahallesinden Demirci ilçesine bağlayan ana güzergah üzerindeki tehlikeli ölüm virajlarından yol genişletmesi ve düzeltme çalışması yapılıyor. Vatandaşımızın can ve mal güvenliği için bu yoldaki çalışma büyük önem arz ediyor" dedi.
Yapılan yol çalışmalarından büyük memnuniyet duyan ana güzergah üzerindeki 4 mahallenin muhtarı da Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün ve Selendi Belediye Başkanı Nurullah Savaş'a teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa'daki kazada anne ile 8 aylık kızı hayatını kaybetti
Manisa'daki kazada anne ile 8 aylık kızı hayatını kaybetti
Akaryakıt istasyonun elektriği güneşten sağlanıyor
Akaryakıt istasyonun elektriği güneşten sağlanıyor