Muhtar Aynur Tava Çalışmalardan Memnun

Muhtar Aynur Tava Çalışmalardan Memnun

Manisa Büyükşehir Belediyesinin Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi 5789 sokakta başlattığı peyzaj ve çimlendirme çalışmaları devam ediyor. Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş, Mahalle Muhtarı Aynur Tava ile birlikte çalışmaların gerçekleştirildiği alanda incelemelerde bulundu. Çalışmalar nedeniyle çok mutlu olduklarını ifade eden Mahalle Muhtarı Aynur Tava, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'e teşekkürlerini iletti.

09 Ekim 2020 - 11:28

 Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün önderliğinde il genelinde birçok yeşil alanı Manisalılara kazandıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, bu çalışmalarına bir yenisini daha ekledi. Bu kapsamda Kent Estetiği Daire Başkanlığı'nca Yunusemre ilçesine bağlı Güzelyurt Mahallesi 5789 sokakta peyzaj ve çimlendirme çalışmaları başlatıldı. Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş da çalışmaların gerçekleştirildiği alanda Güzelyurt Mahalle Muhtarı Aynur Tava ile birlikte incelemelerde bulundu. Muhtar Aynur Tava'ya çalışmaları anlatan Daire Başkanı Hakan Göktaş, Manisa’ya yakışacak, arttırılmış yeşil zeminin olduğu bir yaşam alanını daha Manisa'ya kazandıracaklarını söyledi. Çalışmalar nedeniyle çok mutlu olduklarını dile getiren Güzelyurt Mahalle Muhtarı Aynur Tava, "Güzelyurt mahallemiz yeşil alanları çok olan bir yer. Çalışmaların yerinde inceledik. Cengiz Başkanımıza mahallem adına çok teşekkür ediyorum. Bu çalışmaların devamını bekliyoruz" ifadelerini kullandı.
5700 Sokakta İncelemelerde Bulunuldu
Manisa Büyükşehir Belediyesi Kent Estetiği Daire Başkanı Hakan Göktaş, Güzelyurt Mahalle Muhtarı Aynur Tava'nın talebi üzerine mahallede bulunan 5700 sokakta da incelemelerde bulundu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x