"MANİDAR DENETLEME" TEPKİYLE KARŞILANDI

"MANİDAR DENETLEME" TEPKİYLE KARŞILANDI

Saruhanlı Belediye Meclisi'nin Denetim Komisyonunda yer alan Ak Parti ve MHP'li üyelerin, ülkenin içinde bulunduğu böylesine bir zamanda Belediye ödeme belgelerini denetlemeye kalkışması tepkiye yol açtı.

24 Mart 2020 - 16:41

Belediye Başkanı Zeki Bilgin, komisyonda yer alan Cumhur İttifakına mensup üyelerinin tavrını hoş karşılamadığını ifade ederek şunları kaydetti;


"Ülkemizde bir Koronavirüs salgını var. Belediyemiz tüm imkanlarını bu hastalığa önlem almak için seferber etmişken, Denetim komisyonunda bulunan Ak Parti ve MHP'li Meclis üyelerinin belediyemizin ödeme belgeleri denetlemeye gelmesi gerçekten düşündürücüdür. Bizim alnımız ak, tüm iş ve işlemlerimiz şeffaftır.  Ülkenin içinde bulunduğu sıkıntılı sürecin ardından hep birlikte denetleyelim.  


Ancak böyle bir zamanda fırsattan istifade edercesine bir tavır ortaya koymaları doğru değildir. Şu an İçişleri Bakanlığı'nın genelgesine istinaden personelimizin yarıya yakınına dönüşümlü izin verdik. Belediyede kalan az sayıda personeli de "denetim yapacağım" diyerek kapıya dikmeleri, bizim sahada hizmet yapmamıza engel olmaktadır. Kendileri kamuoyuna şikayet ediyor ve yaptıkları halkımızın takdirine sunuyorum.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Bunaltıcı sıcağın stresini Fresh Park'ta atacaklar
Bunaltıcı sıcağın stresini Fresh Park'ta atacaklar
Sarıgöl'de dolu ve fırtına zarara yol açtı
Sarıgöl'de dolu ve fırtına zarara yol açtı