Kula Mezbahasına Bayram Denetimi

Kula Mezbahasına Bayram Denetimi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Mustafa Genç, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Büyükşehir Belediyesi Kula Mezbahasında incelemede bulundu.

19 Temmuz 2019 - 11:45

Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Mustafa Genç, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi Büyükşehir Belediyesi Kula Mezbahasında incelemede bulundu. Genç, sağlıklı ve modern teknik ekipmanlarla mezbahanın Kurban Bayramı’na hazır olduğunu vurguladı.

 

Manisa Büyükşehir Belediyesi, her yıl olduğu gibi bu Kurban Bayramı’nda da vatandaşların daha sağlıklı ve güvenli kesim hizmeti alabilmesi gerekli önlemlerini aldı.  Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Mustafa Genç de, Büyükşehir Belediyesi Kula Mezbahasına giderek, yaklaşan Kurban Bayramı öncesi yapılan hazırlıkları inceledi. Genç’e, Veteriner İşleri Şube Müdürü İsmail Çam da eşlik etti.

“Kurban Bayramı’nda hizmet vermeye hazır”

Kula’da hizmet veren mezbahanın 2017 yılında hizmet vermeye başladığını belirten Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Dairesi Başkanı Mustafa Genç, “Mezbaha tesisimiz gerek teknik ve hijyenik şartlar, gerekse personel yönden Kurban Bayramı’na hazır. Bu anlamda vatandaşlarımızın da merdiven altı kesimler yerine, modern mezbahamızda gıda ve hijyen yönetmeliğine uygun şekilde kesim yapmaları gerektiğini belirtmek istiyorum” ifadelerinde bulundu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şüpheli araçtan 35 çalıntı koyun çıktı
Şüpheli araçtan 35 çalıntı koyun çıktı
Demirci'de üreticilere ceviz desteği
Demirci'de üreticilere ceviz desteği