Klima Her Çalıştığında Sigortayı Attırıyor

Klima Her Çalıştığında Sigortayı Attırıyor

Klimalarda meydana gelen arızalara ilişkin olarak her zaman hızlı ve kaliteli çözümler sağlanabilmektedir. Hatta bazı arıza türlerinde klimadaki problemin giderilmesi için profesyonel ve uzman klima teknisyenlerine de gerek kalmadan çözümler sağlanabiliyor.

12 Mayıs 2019 - 16:42

Ancak klimanın her çalıştığında sigortaya attırması gibi bir problemde kullanıcıların bireysel olarak, profesyonel Vestel Servisi hizmetlerine başvuruda bulunmadan önce yapabilecekleri herhangi bir işlem bulunmamaktadır. Aksi şekilde hayati risk taşıyabilen bu müdahalelerin deneyimsiz kişiler tarafından yapılmasının oluşturabileceği olasılıkları ortadan kaldırmak ve sorunun daha da komplike bir duruma gelmemesini sağlamak adına profesyonel ve uzman teknisyenler tarafından müdahalelerin gerçekleştirilmesi gerekir.

Bölge genelinde uzun yıllardır faaliyet gösteren Zümrütevler Vestel Servisi merkezi 7 gün 24 saat faaliyetteki iletişim hatları üzerinden her ihtiyaç duyulduğunda özel klima servisi hizmetlerinin tüketiciye ulaştırılmasını sağlıyor. Uzman teknisyenler tarafından klimanın besleme kablosu, elektrik akımının ünitelere taşındığı kabloların bağlantı noktası sorunları, klima fan motoru sargısı kısa devre olasılığı gibi ihtimaller değerlendirilmektedir. Bu işlemler deneyim ve uzmanlık haricin de yeterli ve uygun ekipman olmadan gerçekleştirilemez. Bu sebeple de klimadaki sigortayı attırma durumuna ilişkin olarak profesyonel teknisyenlerden yardım alınmalıdır.

Kaliteli hizmet anlayışı ile sektörüne yön veren Örnek Mahallesi Vestel Servisi merkezi, bölge genelinde tam donanımlı servis araçları ile faaliyetlerini sürdürmektedir. Bu şekilde klimadaki arızanın giderilmesi için gerekli olan müdahaleler için en kısa zaman dilimlerinde ilgili adrese erişim sağlayabiliyor. Uzman teknisyenlerin, tam donanımlı servis araçlarıyla gelmeleri sayesinde de işlemler, klima yerinden sökülmeden gerçekleştirilebiliyor. Bu şekilde de önemli bir zaman tasarrufu sağlandığı gibi şeffaf ve güvenilir bir servis hizmeti standardı da oluşturabilmiş oluyor.

Uzman teknisyenler tarafından yerinde servis hizmetleri kapsamında uygulanan işlemler sonucunda klimanın sigortayı attırması sorunu tamamen çözüme kavuşturulur. Ancak 1 yıllık kısa periyot içerisinde tekrarlama olasılığı ne kadar zayıf olsa da tekrarlaması halinde tüketicinin mağdur olmaması için 1 yıllık garanti desteği Klima Servisi merkezi bünyesinde sağlanıyor. Bu şekilde klima arızaları tüketici cephesinde hem kaliteli ve güvenilir hem de ekonomik bir şekilde çözüme kavuşturulmuş oluyor. Üstelik garanti desteğinin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışı kapsamında, onarımı yapılan parçaların uzun ömürlü bir kullanılabilirlik performansı sağlaması güvencesi de sağlanıyor.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa'daki kazada anne ile 8 aylık kızı hayatını kaybetti
Manisa'daki kazada anne ile 8 aylık kızı hayatını kaybetti
Akaryakıt istasyonun elektriği güneşten sağlanıyor
Akaryakıt istasyonun elektriği güneşten sağlanıyor