JBL Kulakiçi Kulaklıklar

JBL Kulakiçi Kulaklıklar

Kulak içi kulaklıklar daha çok spor yaparken tercih edilir. Bu tarz kulaklıklar alınırken su geçirmez özelliğinin olup olmadığına bakılmalıdır.

26 Ağustos 2020 - 10:33

Çünkü spor aktivitelerinde kullanacak olanlar terlemeye ve su geçirmeye karşı dayanıklı olmasına dikkat eder. JBL Endurance bluetooth kulaklık bu özelliği karşılayacak nitelikte tasarlanmıştır. Uzun süre kesintisiz müzik keyfini yaşarsınız.

Neden JBL Kulakiçi Kulaklıklar?

Uzun süre kulağınızda olan kulaklılar rahatlık vermelidir. Müzik dinleme bir kabusa dönüşmemelidir. Bu da ürünlerde kullanılan malzemeyle ilgili bir durumdur. JBL kulakiçi kulaklık modelleri standartlara uygun üretimi sayesinde konforu kulağınıza getirir. Kablolu ve kablozuz modelleri ile beğenize sunulan bu ürünler şık tasarımı ter ve su geçirmez özelliği , hafif yapısı , ahizesiz arama , dahili mikrofon özelliklerini sunmaktadır. Telefon görüşmesi yaparken otomatik olarak mono sese geçer.Çağı bittiğinde ise müzik dinlemeye stereo olarak devam edersiniz. JBL Tune modeli ince tasarımı ile kulağınızda estetik bir duruş sergiler. Dolaşmayan kablo ve üzerindeki kontrol tuşları müziği ve çağrıları kolayca yönlendirebilirsiniz. JBL Endurance Sprint kulak içi kulaklık IPX7 sertifikalı bir üründür. 10 dakikalık şarj ile 1saatlik müzik dinleme süresi elde edebilirisiniz. Kabloyu sevmeyenler için JBL T120TWS kulak içi kulaklık tam size göre. Tek bir dokunuşla Siri Google Asistan’a bağlanabilirsiniz. Zarif tasarımı stilinizi yansıtacaktır. Tüm ürünlerinde sürücü hassasiyeti olan JBL kulak içi kulaklıklara Desibela https://www.desibela.com/jbl-kulak-ici-kulakliklar sitesinden rahatlıkla ualaşabilirisiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x