İYİ Parti’den heyecan uyandıran isimler!

İYİ Parti’den heyecan uyandıran isimler!

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, büyükşehir adaylığı için görüştükleri isimleri açıkladı.

11 Aralık 2018 - 14:06

 söyledi.

İYİ Parti Manisa İl Başkanı Hasan Eryılmaz, yerel seçimlere ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) ile devam eden işbirliği görüşmelerinin hafta sonu tamamlanacağını belirten Eryılmaz, “Şuan için Manisa’da, partimize resmi başvuru olmasa da, Orkun Şıktaşlı, Selçuk Özdağ, Hasan Geriter, Cihan Canuyar ve Ali Suat Ertosun gibi isimlerden ilgi var. Kendileri de partilimizle ilgili görüşlerini belirtti. CHP ile yapacağımız iş birliği ardından adayımızıkamuoyu ile paylaşacağız. Manisalı hemşerilerimiz karşısına kimsenin beklemediği sürpriz bir adayla da çıkabiliriz” diye konuştu.


İLÇELERDE DE İŞBİRLİĞİ YAPILACAK

Eryılmaz, büyükşehir belediye başkanlığında olduğu gibi ilçeler bazında da işbirliği görüşmelerinin sürdüğünü kaydetti. Başvuru süresinin uzamadığı takdirde 15 Aralık tarihinde sona ereceğini hatırlatan Eryılmaz, “Görüştüğümüz hiçbir adayın geçmişine bakarak ön yargılı şekilde değerlendirmiyoruz. İYİ parti olarak işbirliği yapacağımız CHP ile ortak çalışarak önceden hangi partiye oy vermiş olursa olsun AK partili, MHP’li, Saadet ve Demokrat partili seçmenlerin tamamının kapısını çalarak Manisa Büyükşehir Belediyesi’ni alacağız” dedi.

“ADAYIMIZ İYİ PARTİ ROZETİ TAKMAYACAK”

Çıkaracakları adayın kesinlikle İYİ Parti rozeti takmayacağını, tüm Manisa’yı kucaklayacak aday olacağını sözlerine ekleyen Eryılmaz, “Adayımız, seçilmesi halinde İYİ Parti siyasetçi kimliği ile ya da İYİ Parti’nin belediye başkanı olarak değil, siyaset üstü Manisa için çalışacak, Manisalıların belediye başkanı kimliği ile görev yapacak” diye konuştu.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • cihan beytekin
    8 ay önce
    Hayırlı olsun güzel birliktelik yapın her kesim in katılacagı onayladığı ben bu adama oy veririm diye bileceği bir şahış seçin iince eleyip sık dokuyun iyi kararlar vermeniz dilegiyle .iyi bir muhalefet kent e heyacan katar saygılarımla
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
"Bu Fiyata Çiftçi Batar!"
DİKTİKLERİ KIYAFETLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKARDILAR
DİKTİKLERİ KIYAFETLERİ GÖRÜCÜYE ÇIKARDILAR