Her Zevke Uygun Farklı Kolye Modelleri

Her Zevke Uygun Farklı Kolye Modelleri

Kadınlar, doğası gereği ziynet eşyalarını çok fazla sevmekte ve kullanmaktadırlar. En fazla tercih edilen ziynet eşyası ise küpe, yüzük ve kolyelerdir.

09 Nisan 2020 - 09:13

Özellikle kolye, son zamanlarda sadece kadınların değil erkeklerin de kullanmaktan hoşlandığı bir aksesuardır. Herkesin kolye tercihi farklıdır. Kimi, sade kolye modelleri seçerken, kimi daha gösterişli modelleri tercih etmektedir.

Sarı altının ışıltısından vazgeçmeyen ve klasik çizgilerden hoşlanan kişilerin yanı sıra, daha modern tarzda dizayn edilmiş olan baget kolyeleri seçenler de bulunmaktadır. Her zevke uygun farklı kolye modellerine rastlamak mümkündür. Günümüzde kolye modellerinde tasarım harikası pek çok modele bulunmaktadır. Süs olmaktan öte, kişinin tarzını yansıtan kolye modelleri ile her daim şıklık yakalanılabilmektedir.

Zerafet ve Kalitenin Buluştuğu Kolye Modelleri

Herkesin zevk ve tercihi farklıdır. Kolye modelleri seçilirken, kişinin beğenisi dışında alım gücü de önemli bir etkendir. Gösterişli olan modellerden pırlanta ya da yakut taşlı modelleri tercih edenler için, ödeyecekleri meblağ daha fazla olmaktadır.

Ancak, her daim sadelikten yana olanlar için daha yalın ve zarif bir çok model de bulmak mümkündür. Üstelik bu tarzlarda işçilik daha az olduğu için maliyeti de düşecektir. Altın kolyeler, gümüş ve bakır olana göre fiyat olarak çok daha yüksek olabilmektedir. Ancak gümüş, altın kadar olmasa da değerli bir madendir ve gerçek gümüş, gramajına göre fiyatlandırılmaktadır. Altın ya da gümüş seçilen kolyenin neden üretildiği ve modeline harcanılan işçilik, ücretini belirleyen en önemli etkenlerdir. https://www.lizaypirlanta.com/altin-trend-kolye sayfasında kolye modellerini inceleyebilirsiniz. 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x