Hayırsever işadamından öğrencilere forma desteği

Hayırsever işadamından öğrencilere forma desteği

Manisa'nın Selendi ilçesinde Selendi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol takımına hayırsever bir işadamı tarafından forma hediye edildi.Saruhanlılı hayırsever işadamı Halil...

22 Mart 2017 - 09:21 - Güncelleme: 22 Mart 2017 - 13:47

Manisa'nın Selendi ilçesinde Selendi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol takımına hayırsever bir işadamı tarafından forma hediye edildi.
Saruhanlılı hayırsever işadamı Halil İbrahim Akpınar, Selendi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futbol takımına forma hediye ederek öğrencilerin yüzünü güldürdü. Öğrenci velisi İlker Yiğit'in girişimleri sonucu hayırsever Akpınar tarafından hediye edilen 18 adet futbol takım forma ve şortları Okul Müdür Yardımcısı Murat Başer'e teslim edildi. Okulun ilçe içinde ve dışında düzenlenen sportif faaliyetlerde kullanılmak üzere okul öğrencilerinin kullanacağı formaları teslim eden hayırsever işadamı Akpınar, "Bize böyle bir talep geldiğinde biz de hiç düşünmeden 'Tamam' dedik. Bu öğrenciler bizim geleceğimiz. Bu çocuklara iyi bir gelecek hazırlamak için elimden gelen her türlü desteği sağlarız. Yeter ki onlar bu formalarla başarılı olurlar" dedi. Okul Müdür Yardımcısı Murat Başer de hayırsever iş adamına teşekkür ederek, "Öğrenci kardeşlerimizin sevindirdiler. İnşallah bu tür işadamları çoğalır" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gölette çürümüş erkek cesedi bulundu
Gölette çürümüş erkek cesedi bulundu
Cesedi 5 gün sonra bulunan kadının katil zanlısı komşusu çıktı
Cesedi 5 gün sonra bulunan kadının katil zanlısı komşusu...