Reklam
  • Reklam
GÜMÜLCELİLİ GENÇLERDEN GELENEKSEL İFTAR DAVETİ!

GÜMÜLCELİLİ GENÇLERDEN GELENEKSEL İFTAR DAVETİ!

Manisa’nın Saruhanlı ilçesi Gümülceli mahallesinde bu yıl 2’ncisi düzenlenen geleneksel iftar yemeği daveti gerçekleştirildi. İftar davetine Saruhan-Der Başkanı Yunusemre Şahin ve bir çok vatandaş katıldı.

12 Haziran 2017 - 16:46 - Güncelleme: 12 Haziran 2017 - 20:52
Reklam

Saruhanlı ilçesine bağlı Gümülceli mahallesinde, mahalle gençleri tarafından bu yıl 2’ncisi verilen iftar davet yemeği edilen dualar eşliğinde gerçekleştirildi.  Saruhan- Der Başkanı Yunusemre Şahin’in ve Mahalle sakinlerinin katıldığı iftar yemeğinde yapılan duanın ardından oruçlarını açan vatandaşlar,Gümülceli mahallesi adına geleneksel olarak yapılan bu etkinliğik için emeği geçen herkese teşekkür ettiler.

 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Bayram timoçin
    9 ay önce
    Merhaba, Öncelikle iftar davetini yayınladığınız ve iftarımıza katılım sağladığınız için tşk ederim.ama iftar ile ilgili daha fazla foto yayınlamanızı mümkün değilse de, bu işin bütün yükünü sırtında taşıyan gençlerin fotosunun paylaşılmasını,bütün köy meydanını gösteren fotoların paylaşımı bizi çok daha fazla memnun eder.. 2 yıldır iftarı organize ediyorum. Böyle olmasını isterdim aslında.. Saygılarımla,
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANİSASPOR'A BEKLENEN DESTEK ADNAN ERBİL'DEN GELDİ!
MANİSASPOR'A BEKLENEN DESTEK ADNAN ERBİL'DEN GELDİ!
Afrin gazisi Süleyman Dindar: "Görevimizi yerine getirinceye kadar savaşacağız"
Afrin gazisi Süleyman Dindar: "Görevimizi yerine getirinceye...