Reklam
  • Reklam
Genç atletlere çorba büyükşehirden

Genç atletlere çorba büyükşehirden

Atatürk'ün Akhisar'a gelişinin yıldönümü olması nedeniyle gerçekleştirilen Akhisar Atatürk Kır Koşusu, ortaokul ve liselerden yaklaşık 200 öğrencinin katılımıyla...

30 Aralık 2016 - 12:14 - Güncelleme: 30 Aralık 2016 - 16:34
Reklam

Atatürk'ün Akhisar'a gelişinin yıldönümü olması nedeniyle gerçekleştirilen Akhisar Atatürk Kır Koşusu, ortaokul ve liselerden yaklaşık 200 öğrencinin katılımıyla gerçekleşti. Koşunun sonunda soğuk hava nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından genç atletlere çorba ikram edildi.
Akhisar Atatürk Kır Koşusu, Akhisar ilçesi Hüsnü Kahraman Parkı Gölet mevkiinde gerçekleştirildi. İlçe genelindeki ortaokul ve liselerden 200 öğrencinin katılımıyla gerçekleşen koşu, büyük heyecana sahne oldu. Yarışma sonunda derece alan öğrencilere madalyaları takdim edilirken, Manisa Büyükşehir Belediyesi de, soğuk hava nedeniyle genç atletlere çorba ikramında bulundu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, atletlere ve öğretmenlerine Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün'ün selamlarını da ileten Ensivri, Ulu Önder Atatürk için geleneksel hale gelen koşuya destek vermekten mutlu olduklarını ifade etti. Öğrenciler de ikram nedeniyle Büyükşehir Belediyesine ve Başkan Cengiz Ergün'e teşekkür etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MANİSASPOR'A BEKLENEN DESTEK ADNAN ERBİL'DEN GELDİ!
MANİSASPOR'A BEKLENEN DESTEK ADNAN ERBİL'DEN GELDİ!
Afrin gazisi Süleyman Dindar: "Görevimizi yerine getirinceye kadar savaşacağız"
Afrin gazisi Süleyman Dindar: "Görevimizi yerine getirinceye...