Gediz Sulama Birliği 19 mahalleye hizmet veriyor

Gediz Sulama Birliği 19 mahalleye hizmet veriyor

Manisa'da 19 mahalleye bakım, onarım ve işletme hizmeti veren Gediz Sulama Birliği Başkanı Namık Mamalar ve yönetim kurulu üyeleri Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'e nezaket...

13 Aralık 2016 - 17:08 - Güncelleme: 13 Aralık 2016 - 23:05

Manisa'da 19 mahalleye bakım, onarım ve işletme hizmeti veren Gediz Sulama Birliği Başkanı Namık Mamalar ve yönetim kurulu üyeleri Manisa Valisi Mustafa Hakan Güvençer'e nezaket ziyaretinde bulundu.
Gediz Sulama Birliği Başkanı Namık Mamalar Vali Güvençer'e Manisa'da göreve başlamasından dolayı 'hayırlı olsun' dileklerini ileterek, Gediz Sulama Birliği ve çalışmaları hakkında bilgi verdi. Gediz Sulama Birliğinin 30 Temmuz 1996 tarihli devir protokolü ile faaliyete başladığını, 5335 sayılı Mahalli İdareler Kanununa tabi iken 22 Mart 2011 tarih ve 27882 sayılı Resmi Gazete'de yayınlanan 6172 sayılı Sulama Birlikleri Kanunu ile tüzel kişiliğe kavuştuğunu belirten Başkan Mamalar, 19 mahalleye bakım, onarım ve işletme hizmeti verdiklerini ve mahalli idareler birimlerinin, sulama alanlarına göre 40 meclis üyesi ile birlikte temsil edildiğini söyledi.
Vali Güvençer de ziyaretleri nedeniyle Gediz Sulama Birliği Başkanı Namık Mamalar ve yönetimine teşekkür ederek çalışmalarında başarılar diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erdoğan’a canlı yayında Tanrıverdi sürprizi
Erdoğan’a canlı yayında Tanrıverdi sürprizi
Manisa'daki yıldırım sonucu 105 keçi telef oldu
Manisa'daki yıldırım sonucu 105 keçi telef oldu