Esoes Ajans Öncülüğünde Sosyal Sorumluluk Projeleri Başladı

Esoes Ajans Öncülüğünde Sosyal Sorumluluk Projeleri Başladı

Esoes Ajans yerel üniversiteler için başlattığı seminer - staj imkanı sosyal sorumluluk projeleleri kapsamında Remax Pırlanta kurucusu Fatih Mehmet Gedik'i MCBÜ Emlak Yönetimi ve Pazarlama bölümü öğrencileriyle buluşturdu.

06 Mart 2018 - 11:14

HABER: SAMET ŞAHİN


MCBÜ Salihli MYO'dan Lale Demiroğlu, Ergün Kaya ve Turgut Yüksel'in de katıldığı ve yaklaşık 150 öğrencinin katıldığı programda tecrübelerini paylaşan Gedik; öğrencilere hem değerli bilgiler verdi hem de staj imkanı sunabileceklerini belirterek herkesi İzmir ofislerinde ağırlayabileceklerini belirtti. Müdür yardımcısı Lale Demiroğlu'nun teşekkür belgesini vermesinin ardından böyle bir organizasyondan dolayı memnun kaldıklarını ve öğrencilerin geleceği için çok verimli geçtiğine dikkat çekerek; her zaman böyle programlar yapılması gerektiğini söyledi.


Proje kapsamında iki kurumu buluşturan Esoes Ajans kurucu ortağı Hayrettin Akkayalı; projelerinin devam edeceğini ve öğrenciler için elinden geleni yapacaklarını belirterek yakın zamanda büyük bir kariyer günü düzenleyeceklerini ve gerekli görüşmelerin tamamlandığını söyledi.YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x