Erkek İç Çamaşırı Modelleri

Erkek İç Çamaşırı Modelleri

İç giyim kategorisine dâhil olan erkek iç çamaşırı, çeşitli model ve yapılara sahip olurlar. Adında da geçtiği üzere kıyafet altına giyilerek kullanılan bu ürünler alt ve üst çamaşırlar olarak sınıflandırılır.

05 Temmuz 2020 - 00:45


Erkek iç çamaşırı, üst grubunda atlet ve korse benzeri ürünler yer alırken alt iç giyim kategorisinde ise boxer, slip ve fantazi iç giyime dâhil olan çamaşırlar yer alır. Günlük kullanıma uygun olanları pamuklu ve modal kumaşlar ile üretilirken, rutinden uzak olan fantazi iç çamaşırları saten, dantel gibi kumaşlardan üretilebilirler. İç giyim kumaşları vücudu tam saran, kırışma yapmayan, nem transferi sağlayan konforlu yapıda olmaları gerekir. 


Yüzde Yüz Pamuktan Erkek İç Çamaşırları 

Günlük konforu vücudunuzda taşımak adına, tenle birebir temas eden erkek iç çamaşırı için en uygun ve uyumlu olan kumaş çeşidi pamuklu kumaşlardır. Bu kategoriye ait ürünlerde ya yüzde yüz pamuk ya da pamuk ve yine sağlıklı olan modal kumaşla karışık üretilirler. Bu sebeple beden sağlığına dostturlar. Bu ürünleri satın almak için https://www.galiyet.com/erkek-ic-giyim linkini kullanabilirsiniz.


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x