Deneyimli eğitmenler nezaretinde dil eğitimi

Deneyimli eğitmenler nezaretinde dil eğitimi

Dil eğitimi almak için günümüz koşullarında birçok geçerli neden bulunmaktadır. İş alanlarında personel alımları yapılırken daha çok dil bilen adayların tercih edilmesi, eğitim hayatının başarılı geçebilmesi için yabancı kaynaklardan faydalanmanın zorunlu olması gibi etkenler, dil eğitimi almanın gerekliğini daha net şekilde ortaya koyuyor.

26 Ocak 2020 - 00:11

Aslında günümüz teknolojisinin ilerlemiş olması sayesinde dil öğrenmek eskisi gibi zor değil. Mesela internetten sunulan videolar veya çevrede yer alan kurslardan öğrenilebilir. Ama bir de bu işin profesyonelce öğrenme yönünü de değerlendirmek gerekir, her ne kadar söylediğimiz şeyler alternatif seçenekler olsa da bile kısıtlı bir dil eğitimi aldığınızda, kendinizce yabancı dil öğrendiğinizi sanırsınız ama mesele konuşmaya gelince takılıp kalabilirsiniz. Bu yüzden İngilizce dil eğitimi almak için deneyimli eğitmenlerin nezaretinde eğitim almanız çok daha etkili sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Peki, deneyimli eğiticilerin bulundukları okullar hangileridir? Elbette bu soruya uzun uzadıya cevap vermek için bir hayli sayfa harcamak gerekir, ama 1991 yılında ilk olarak Kanada’da kurulan, daha sonra Avustralya’da da başarılı eğitimlerine devam eden ILSC dil okulları beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayacak dil okullarından biridir. Tabi sadece dil okulunun kaliteli olması değil, aynı zamanda ülkenin yaşam kalitesinin de fevkaladenin fevkinde olması, öğrenciler için sunulması gereken ilk dil okulu olmasını hak ediyor. 

ILSC dil okullarının avantajları nelerdir?

Bir dil okulunu öner sürerken geçerli nedenleri sıralamamak, boşa öne sürülmesine neden olur. Avustralya, dil eğitiminde ve üniversite eğitiminde başarısını dünya genelinde duyurmuş bir ülkedir. Gerek öğrencilerle olan iletişim konusunda gerek, uluslararası öğrencilere sunduğu haklar konusunda ve gerekse de eğitimde sunduğu başarılarından dolayı her sene binlerce öğrencinin gittiği Avustralya, dil eğitiminde de bir hayli önde olan ülkelerden biridir. Bu başarısının elbette devlet yönetimi ve dil okullarına uyguladığı politikalara borçludur. Ama bunun yanında ciddi anlamda eğitimde başarıyı yakalayan dil okullarının bulunması da başarılı olmasındaki en büyük sırlardan biridir. ILSC dil okulları da bu dil okullarından biri olup 29 yıllık geçmişi ile her seviyeden öğrencinin dil eğitimi almasına imkân sunmaktadır. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, iş İngilizcesi, akademik İngilizce, mesleki İngilizce, dil sınavı hazırlık kursları ve yaz kampları gibi pek çok program seçeneğinin bulunması, her seviyeden İngilizce eğitimi almak isteyenlerin işini kolaylaştırmaktadır. Tabi bu alanlarda eğitim veren eğiticilerin alanlarında yüksek başarı göstermiş olmaları da ayrıca okulun marka değerini yükselten etkenlerden biridir. Burada dil eğitimi aldığınızda, yaşam şartlarına da dâhil olabiliyorsunuz. Tüm sosyal haklarınız eksiksiz olarak sizlere sunuluyor, haftalık 20 saat çalışma izni alabiliyorsunuz ve sosyal etkinliklere dilediğiniz gibi dâhil olabiliyorsunuz. Tüm bunlar, dil eğitimi alırken pratik yapmanız için güzel fırsatlardır. 

ILSC dil okullarına kayıt için yapılması gerekenler

Her ülkenin öğrencilere yönelik olarak uyguladığı vize politikası farklıdır. Avustralya’nın da şart koştuğu bazı belgeler ve evraklar vardır. Bunları tamamladığınızda ve maddi anlamda yeterli olduğunuzu da belgelediğinizde, geriye kalan tek şey kayıt olmak olur. Ama kayıt olmadan önce yapmanız gereken en doğru şey, ILSC dil okulları hakkında bilgi sahibi olan yurtdışı eğitim danışmanlarımız ile iletişime geçerek okul hakkında ve merak ettiğiniz diğer tüm konularda bilgi almak olsun. Hayal ettiğiniz yabancı dil seviyesine daha hızlı ve daha kolay şekilde ulaşabilmek için bizimle iletişime geçin.

https://www.auegitim.com/ilsc-dil-okullari/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x