Çamlıca müfrezesi yükseliyor

Çamlıca müfrezesi yükseliyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesi Çamlıca Mahallesi'ne itfaiye müfrezesi kazandırmak için çalışmalarını hızlandırdı.Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara daha...

12 Kasım 2016 - 15:26 - Güncelleme: 13 Kasım 2016 - 11:13

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi ilçesi Çamlıca Mahallesi'ne itfaiye müfrezesi kazandırmak için çalışmalarını hızlandırdı.
Manisa Büyükşehir Belediyesi, vatandaşlara daha hızlı ve etkili hizmet ulaştırabilmek amacıyla çalışmalarını sürdürüyor. Bu kapsamda Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından yangın ve diğer afetlerde ulaşım süresini en kısaya indirerek, olası can ve mal kaybının asgari düzeyde olması amacıyla oluşturulan Çamlıca Mahallesindeki itfaiye müfrezesinde çalışmalar devam ediyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Selendi Koordinasyon İşleri Müdürü İbrahim Kara, "Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün'ün önderliğinde vatandaşlarımıza her alanda en iyi hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu anlamda Selendi'de Çamlıca Mahallesi'nde vatandaşın can ve mal güvenliği için önemli olduğunu düşündüğümüz itfaiye müfrezesini kısa süre içerisinde hizmete kazandıracağız" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kan stoku azalınca harekete geçtiler
Kan stoku azalınca harekete geçtiler
Salihli Belediyesi sosyal tesisleri hizmete hazır
Salihli Belediyesi sosyal tesisleri hizmete hazır