Buz Lazer Epilasyon Diyarbakır’da

Buz Lazer Epilasyon Diyarbakır'da

Lazer epilasyon istenmeyen tüylerle mücadelede en etkili ve kalıcı çözümdür

30 Ekim 2019 - 23:50

Günümüzde milyonlarca kadın ve erkek lazer epilasyondan yararlanmaktadır. Lazer epilasyona olan yoğun ilgi bu sektördeki teknolojilerin de hızla gelişmesine neden olmuştur. Buz Lazer, günümüz teknolojileriyle lazer epilasyonda gelinen en son noktadır. 80'den fazla ülkede kullanılan Buz Lazer günümüzün en gelişmiş ve en konforlu lazer epilasyon yöntemidir.

Diyarbakır'da Buz Lazer Konforu

Ülkemizde en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemlerinin başında yer alan Soprano ICE Platinum teknolojisini Diyarbakır’da Yrd.Doç.Dr.Engin AĞAÇKIRAN kliniğinde bulunmaktadır. Tüm dünyada ağrısız, acısız lazer epilasyon yaptırmak isteyenlerin tercihi Buz Lazer Diyarbakırda'da yoğun ilgi görüyor. Lazer epilasyon Diyarbakır dendiğinde akla ilk gelen yöntem Buz Lazer oluyor. Buz Lazer gelişmiş bir soğutma sistemine sahip. ICE teknolojisi olarak bilinen bu soğutma sistemi cildi tüm uygulama boyunca soğutuyor, serinletiyor. Cildi -3 dereceye kadar soğutan bu sistem lazer epilasyonun masaj konforunda yapılabilmesini sağlıyor. Tedavi başlığının safir ucu cilde değdiğinde buz gibi soğuktur ve bu soğutma tüm seans boyunca devam ediyor. Bu konforlu soğutma, lazer epilasyonun neredeyse tamamen ağrısız, acısız olmasını sağlıyor. Cilt yüzeyini de koruyan patentli ICE teknolojisi ciltte yanık ve leke oluşma riskini minimuma indiriyor. Buz Lazer hakkında birçok klinik çalışma mevcut. Bu klinik çalışmalarla etkili ve kalıcı olduğunu, yan etki riskinin minimum düzeyde olduğunu kanıtlamıştır.


Buz Lazer Yaz Aylarında da Uygulanabiliyor

Buz Lazer, FDA (Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi ) onayına sahip son derece  güvenli bir sistemdir. Bronz ten dahil tüm cilt tiplerinde uygulanabileceğine dair FDA onayına sahiptir. Buz Lazer yönteminde tedavi başlığı ciltte ütü yapar gibi sürekli hareket ettiriliyor. Bu patentli uygulama tekniğinde kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Dolayısıyla Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer unsur da bu uygulama tekniğidir. Kıl kökünü tahrip edecek düzeyde lazer enerjisi kıl köküne iletilirken çevre doku korunuyor. Bronz tenli ve koyu tenli kişilerin lazer epilasyonu da yanık riski olmadan gerçekleşiyor. Yaz aylarının oldukça sıcak geçtiği Diyarbakır'da özellikle yüz bölgesini güneşten korumak oldukça güçtür. Kol ve bacak gibi güneşe maruz kalan alanlar da bronzlaşır. Bu nedenle Diyarbakırlılar için Buz Lazer epilasyonun yaz aylarında da uygulanabilmesi büyük avantaj.

Birçok kadın için yüz bölgesindeki ince tüyler sorundur. Geleneksel lazer epilasyon yöntemlerin birçoğu bu ince tüylerde aktivasyon yapabiliyor veya etkisiz kalıyor. Buz Lazer ince tüylerde de etkili ve kalıcı sonuçlara sahiptir. Kullandığı patentli teknolojilerle tüm cilt ve tüm kıl tiplerinde kalıcı epilasyona olanak tanır.


Erkekler de Buz Lazer Epilasyonu Tercih Ediyor

Diyarbakır Lazer Epilasyon merkezleri arasında Buz Lazer birçok avantajı ile öne çıkıyor. Kadınlar kadar erkekler de Buz Lazer epilasyondan yararlanıyor. Erkeklerin sırt, göğüs, omuz gibi bölgelerindeki kıllar derin yerleşimlidir. Bu nedenle bu kılların epilasyonu geleneksel lazer epilasyon yöntemleri ile oldukç ağrılıdır. Ağrısız, acısız Buz Lazer erkek lazer epilasyonu için de iyi bir çözümdür. Lazer epilasyonun ağrısından çekinen birçok erkek günümüzde Buz Lazer ile konforlu bir şekilde lazer epilasyon yaptırmaktadır. Buz Lazer kulak içi, burun içi gibi ulaşılması bir hayli güç olan bölgeler için özel bir uca sahiptir. Tedavi başlığına takılan bu uç ile bu bölgelere de gayet kolay ve hızlı bir şekilde uygulama yapılabilmektedir.

Buz Lazer etkili ve kalıcı sonuçlara sahip olması, yan etkisiz, ağrısız olması ile günümüzün en çok tercih edilen lazer epilasyon yöntemidir. Diyarbakır Lazer Epilasyon merkezleri arasında yerini alan Buz Lazer, Diyarabakırlılara yaz/kış lazer epilasyon imkanı sunuyor.

Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Kan stoku azalınca harekete geçtiler
Kan stoku azalınca harekete geçtiler
Salihli Belediyesi sosyal tesisleri hizmete hazır
Salihli Belediyesi sosyal tesisleri hizmete hazır