BİZ, TÜRKİYE’YE MANİSA’DAN BİR IŞIK YAKACAĞIZ!

BİZ, TÜRKİYE'YE MANİSA'DAN BİR IŞIK YAKACAĞIZ!

İyi parti Yunusemre belediye başkan adayı Kürşad Mithat Özkan sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi. işte o açıklama

22 Şubat 2019 - 01:03 - Güncelleme: 22 Şubat 2019 - 11:00

İYİ Parti Belediyeciliğinde bizler, şehirlere ihanet etmeyeceğiz. Tek kuruş israf etmeyeceğiz. Ranta, rüşvete, haram kazanca müsaade etmeyeceğiz. Torpile, kayırmaya, ihale fesatçılığına geçit vermeyeceğiz. İşi ehline vereceğiz. Adil olacağız. Dürüst olacağız. Çalışkan olacağız.


Bu vizyonumuzu, seçim döneminde kapı kapı dolaşıp tüm Manisalı hemşerilerimize aktaracağız. Yediden yetmişe tüm Manisa halkına kendileri ile ilgili projelerimizi ve hedeflerimizi anlatacağız. 


Donanımlı ve iyi yetişmiş gençlere şehrin yönetiminin emanet edilebileceğini, geçmişte 32 yaşında rahmetli Mustafa ÇAPRA Bey’e ve 39 yaşında Zafer ÜNAL Bey’e şehirlerini emanet eden Manisa halkı bir kez daha gösterecektir.


Partimizin ve güç birliği yaptığımız tüm partilerin yerel teşkilatları ile Genel Merkezleri, Manisa için tüm güçlerini seferber edecektir. Bizler de maddi olarak satın alınması mümkün olmayan en büyük gücümüz olan gençliğimizi ve enerjimizi ortaya koyacağız. Yaratacağımız bu sinerji ile her türlü zorluğu yenip, başarılı olacağız.

    

Göreceksiniz, Allah’ın izni, hemşerilerimizin desteği ile 31 Mart 2019 akşamı Manisa, İYİ Parti’nin seçim zaferi ile tüm Türkiye’nin en çok konuştuğu büyükşehir olacaktır.   


Biz Türkiye’ye Manisa’dan bir ışık yakacağız. 


Gençler yola çıktı! Manisa İYİ olacak. Türkiye İYİ olacak.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • OSMAN MOUSAVİ
    9 ay önce
    IŞIĞI TÜRKİYE ALIYOR, KÜRŞAD MİTHAT ÖZKAN DÜNYANIN TANIMASI GEREKTİĞİ BİR YIDIZ. ŞİMDİ MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE BAŞKANLIK YAPACAK İNŞALLAH. ÖZ GEÇMİŞİNE BAKIN VE ONU DÜNYAYA BİLDİRİN. AVRUPA DA BREXİT MAĞDURU FABRİKALARI ÇAĞIRIP ONLARI KUCAKLAYIN, YER VE YURT VERİN, YENİ YILDIZ IŞILDASIN. DÜNYAYA ÇAĞRINIZI YAPIN VE HETÜRKİYE HEM DE DÜNYA YENİ IŞIĞA KAVUŞSUN
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Uygulamadan kaçarken kaza yaptı, aracından cephanelik çıktı
Uygulamadan kaçarken kaza yaptı, aracından cephanelik çıktı
Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Değirmenci: 'Asgari ücretin ne kadar olacağını hepimiz az çok biliyoruz'
Özçelik-İş Sendikası Genel Başkanı Değirmenci: 'Asgari...