BASIN AÇIKLAMASIDIR KAMUOYUNUN DİKKATİNE

BASIN AÇIKLAMASIDIR KAMUOYUNUN DİKKATİNE

Manisalılar Derneği ve Saruhanlılar Derneği Başkanı Yunus Emre Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi.

13 Ocak 2020 - 06:54 - Güncelleme: 13 Ocak 2020 - 07:05

İşte O açıklama

İlimizin yüzölçümü ve nüfus açısından en büyük ilçe Belediyesi olan Yunusemre’nin kurulmasında gecesini gündüze katarak çalışmış olan Belediye Başkan Yardımcısı Kılıç Kaya, gerek belediyenin kurulması ve gerekse şehrimize bir çok eser kazandırılması noktasında büyük hizmetlere vesile olmuştur.

Ankara ve ülkemizin birçok ilinde başarılı bürokratik, akademik, siyasi, sendikal ve STK’larda görevlerde bulunmuş olan Kamu Yönetimi ve Siyaset Bilimci, Kırsal ve Bölgesel Kalkınma Uzmanı ve Yazar Kılıç Kaya’nın şehrimize katkılarından dolayı kendisine teşekkür ediyorum.

Saruhanlılar Derneği ve Manisalılar Platformu Başkanı olarak, ilçelerimiz ve tüm ilimizle ilgili endişeleri, hedefleri ve bu şehrin insanlarına karşı sorumluluk hisseden biri olarak şehrimize katkı sunan herkese destek vermek bizim için vazgeçilmez bir ilkedir.

Kılıç Kayanın Yunusemre Belediye Spor’a katkılarını, Manisaspor’da yaptığım görev esnasında ilimizin marka değeri Manisaspor’un eski güzel günlerine dönebilmesi için geliştirmiş olduğu projeyi bilen birisi olarak Başkanı olduğum Manisa Yaşam Spor Futbol Klübüne yönelik güzel çalışmalara imza atabileceğimizi düşünüyorum.

Kendisinin Belediyeyi kurma misyonu ile Manisa’ya ilk geldiği andan itibaren şehrimize katabileceklerini öngörerek, İşletmecisi olduğumuz Saruhan Park’ta iki sefer ağırlama ve geleceğe yönelik çalışma irademiz ile, Yunusemre Kent Konseyinde görev yaptığımız süre içersinde yakalamış olduğumuz birlikte çalışma irademiz ne yazık ki bu tarihe kadar kesintiye uğramıştır.

Bu süreç içerisinde art niyetli kişi veya kişiler tarafından, şehrimize ve belediyemize katkıları anlaşılamadan yaşanan her türlü olumsuz tezvirat, dedikodu, fitne, dezenformasyon sebebi ile kendisinden şahsım ve tüzel kişiliğim adına özür diliyorum.  

Kendisinin şehrimize katkılarını sayısız defa Manisa kamuoyuna paylaşmış olmanın sevincine rağmen kerameti kendinden menkul, silik, ezik kişlerin kişisel hezeyanları ile ürettikleri bir kısım gerçek dışı bilgilerini de paylaşmış olmanın üzüntüsünü yaşıyorum. Bu olumsuz tezviratın Kılıç Kaya’nın kalıcı itibar, sosyal çevre ve kişilik hakları üzerine yapmış olduğu zarardan dolayı kendisi ve kamu oyundan hak helalliği istiyorum.

Her türlü olumsuz tezvirata rağmen onurlu duruşunu ve hizmete odaklanmasını, bu karalılıkla şehrin kaderini değiştirecek önemli hizmetlerini takdir ediyorum.

Saygılarımla

Yunus Emre Şahin

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Manisa'daki orman yangını tamamen kontrol altına alındı
Manisa'daki orman yangını tamamen kontrol altına alındı
Gediz Anadolu Lisesinden YKS'de büyük başarı
Gediz Anadolu Lisesinden YKS'de büyük başarı