Audio 003480 Basic Dijital Kameralı Zil Paneli

Audio 003480 Basic Dijital Kameralı Zil Paneli

Zil paneli; ana giriş kapısına monte edilerek kullanılmaktadır. Evinizde bulunan diafon ile bağlantılı olup, ziyaretçiniz geldiğinde ana giriş kapısında bulunan zil paneli sayesinde kapı zilinizi çalmaktadır.

07 Aralık 2019 - 11:24


Zil panelleri, diafonunuza uyarı vererek, zilin çalmasını sağlayan araçlardır. Diafon üzerinden konuşarak, zil paneline sesiniz gider ve kimin geldiğini bu şekilde öğrenmenizi sağlar. Günümüzde artık kullanımı zorunlu hale gelmiş olan zil paneli ürünleri, gelişen teknoloji ile birlikte geliştirilmiştir.

Audio 3480 model kameralı zil paneli modeli güvenli bir sistem oluşturmaktadır. Çeşitli özelliklere sahip olan Audio 003480 modeli, klasik zil panellerinde olduğu gibi butonlu şekilde tasarlanmıştır. Üzerinde ufak bir ekran bulunmakta olup bu ekran ile panel üzerinde bulunan tuşlarla daire numarası girilerek kullanılmaktadır. 

Kameralı olması ile de kullanışlı bir ürün olup aynı zamanda ayarlanabilir kamera açısına sahiptir. Kameranın istenilen açısı ayarlanarak diafon üzerinden kontrolleri sağlanabilir. LCD ekranı ile isim arama işlemleri de yapılabiliyor olup, tuş takımları ile de zil çalma işlemi sağlanır. Şifreli geçiş sistemine sahip olması ile güvenli kullanım sağlamaktadır.

Audio 3480 modeli renkli kameraya sahip olup montaj işlemleri de sıva altı olarak yapılmaktadır. Renkli kamerası ile de kaliteli kullanım sağlanmaktadır. Audio 3480 fiyat listesi Elektromarketim içerisinde bulunmaktadır. Renk seçenekleri ile satışta olup, en uygun fiyatlarla Audio 003480 modeline sahip olabilirsiniz.

TümAudio 003480 Basic Dijital Kameralı Zil Paneli çeşitlerini ElektroMarketim üzerinden inceleyebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
MABEM seviye tespit sınavı ön kayıtları başladı
MABEM seviye tespit sınavı ön kayıtları başladı
Turgutlu'nun imar palnı fay hattı dikkate alınarak yapılacak
Turgutlu'nun imar palnı fay hattı dikkate alınarak yapılacak