AK Partili Özdağ’dan ’Yılın Belediye Başkanına’ tebrik

AK Partili Özdağ'dan 'Yılın Belediye Başkanına' tebrik

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ, geçtiğimiz ay Şehzadeler Park projesi ile Türkiye'de "Yılın Belediye Başkanı" seçilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'i ziyaret ederek tebrik etti.

08 Ocak 2018 - 15:40 - Güncelleme: 08 Ocak 2018 - 16:31

AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ geçtiğimiz ay merkezi Kayseri'de bulunan Anadolu Yerel Yönetimler dergisinin Türkiye çapında düzenlediği Yılın Belediye Başkanları anketinde, Şehzadeler Park projesi ile "Yılın Belediye Başkanı" seçilen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik'e tebrik ziyaretinde bulundu. Ziyaret esnasında AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ'a, AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Taha Okan Taniş ve teşkilat mensupları da eşlik etti.
Türkiye çapında düzenlenen bir ankette Şehzadeler Belediyesinin adının duyulmasının mutluluk verici olduğunu ifade eden AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ "Bu yıl Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi tarafından yılın Belediye Başkanı seçilen değerli Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik'e tebrik ziyaretinde bulunuyoruz. Marifet iltifata tabiidir. Bizim Şehrimizde her hangi bir kişi, nerede bir ödül alıyor ve başarılı oluyorsa, hangi alanda olursa olsun, bizler bu başarılarla gurur duyuyoruz. Çünkü bununla birlikte Manisamız gündeme geliyor. Şehzadeler Belediye Başkanımız Ömer Faruk Çelik, göreve geldiği günden bugüne kadar teşkilatı ve mesai arkadaşları ile birlikte güzel işlere imza attı. Yılın Belediye Başkanı ödülü ile bu hizmetleri taçlandırmış oldu. Bu nokta da Anadolu Yerel Yönetimler Dergisine de çok teşekkür ediyorum. Değerli Belediye Başkanımızın hizmetlerini Kayseri'den görmüşler. Ömer Faruk Çelik Başkanımıza rabbim daha güzel hizmetler yapmayı nasip etsin inşallah. Ben bir Milletvekili, bir vatandaş olarak bu ödül nedeni ile gurur duydum. Başkanımızın başarısı, bizim başarımız, sevinci sevincimizdir. Kayseri'de yapılan ödül töreninde Manisa Şehzadeler adının duyurulması, sanki bizim adımızın duyulması kadar mutluluk vericidir. Başkanımızın başarılılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum" dedi.
Şehzadeler Park projesinin ülke çapında ödül almasının gurur verici olduğunu söyleyen Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik "Değerli Milletvekilimiz Selçuk Özdağ' a bu nazik ziyaretleri ve iyi niyetleri için çok teşekkür ediyorum. Biz göreve geldiğimizden bu yana ekibimiz ve teşkilatımız ile birlikte yoğun bir şekilde Şehzadelerimizi güzelleştirmek için çalışıyoruz. Manisamıza kazandırdığımız ve yapımı hala devam etmekte olan Şehzadeler Park projemiz Türkiye genelinde ses getirdi. Bu projemi büyük e önemli bir projedir. Manisa' da içerisinde birçok ilkleri barındıracak bu güzel projemiz. Bu noktada bir ödül almak bizleri son derece mutlu etmiştir. Bu önemli ödül benim şahsımın değil, Şehzadeler halkının bir ödülüdür. İnşallah Şehzadeler Belediyesi olarak biz aynı kararlılık ve hızla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bugün bu ziyarette göstermiş oldukları nezaket ve hassasiyetleri için değerli Milletvekilimize çok teşekkür ediyorum" dedi.
Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik' in önemli projelere imza attığının altını çizen AK Parti Şehzadeler İlçe Başkanı Ahmet Tonguç "30 Mart yerel seçimlerinden bu yana uzunca bir süredir birlikte büyük bir uyumla çalışıyoruz. Değerli Belediye Başkanımız 30 Mart yerel seçimlerinde vermiş olduğu sözleri tek tek yerine getiriyor. Bizde teşkilat olarak kendisini gerçekten çok beğeniyor ve destekliyoruz. Belediye Başkanımızın bu başarılarının böylesine güzel bir ödül ile taçlanması da bizleri son derece memnun etmiştir. Değerli Belediye Başkanımıza ve çalışma arkadaşlarını tebrik ediyorum" dedi.
AK Parti Manisa Milletvekili Selçuk Özdağ ziyaret esnasında Başkan Çelik'e kitap hediye ederek başarılarının devamını diledi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x