2019 seçimlerine Hep birlikte el ele Daha güçlü bir şekilde...
Reklam
  • Reklam

2019 seçimlerine Hep birlikte el ele Daha güçlü bir şekilde Girmeliyiz

Ak Parti 22,23,24. Dönem Manisa milletvekili Eski MKYK üyesi ve genelbaşkan yardımcılığı görevlerinde bulunan Hüseyin Tanrıverdi Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Şu ifadelere yer verdi .

03 Kasım 2017 - 12:14 - Güncelleme: 03 Kasım 2017 - 18:02

AK Parti, milletin partisi olduğu için, milletimizin bağrından çıkan bir hareket olduğu için bugünlere gelmiştir. Parti olarak 14 Ağustos 2001 tarihinde çıktığımız millete hizmet yolculuğunda 15 yılı geride bırakırken Türk siyasi hayatında önemli bir kilometre taşı olan 3 Kasım 2002 seçimlerinin de 15. yıldönümünü idrak ettik. 

3 Kasım tarihi sadece AK Parti için değil, Türkiye için, bütün milletimiz için yeni bir başlangıç oldu. Türkiye, 3 Kasım 2002 öncesinde büyük bir siyasi buhran, ekonomik kriz ve sosyal sıkıntılar içinde kıvranan bir ülke konumundaydı. Yüksek enflasyon ve faizler, hepimizin belini büküyordu. Dışarıda itibarsız, kaale alınmayan bir Türkiye görüntüsü vardı. AK Parti olarak geride bıraktığımız 15 yıllık sürede bize güvenenleri, bize bu emaneti verenleri mahçup etmedik, kimseye de mahçup olmadık.
İşte bütün bunları gerçekleştiren bir partinin liderine “diktatör” deme cüretini gösterenleri kınıyorum. Ak Parti diktanın değil istişarenin, paylaşmanın, kucaklaşmanın ve sevginin adıdır. Ak Parti adaletin ve kalkınmanın adıdır.

Millete kan kusturan, zulüm ve yokluktan başka bir şey göstermeyenlerin egemen olduğunu zannettiği güçlerden “Ak Partinin ve Recep Tayyip Erdoğan’ın iktidardan gitmesi için” yardım dilemesi de o denli acınacak bir durumdur.
2019 seçimlerine hep birlikte elele daha güçlü bir şekilde girmeliyiz. Liderimizin başı öne eğilirse hepimizin başı öne eğilir. Bu millete zilleti, acıları ve yoklukları yaşatmadık, yaşatmayacağız. 
Öyleyse;
DURMAK YOK YOLA DEVAM!!!.

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İki Lider Manisa’da dev mitinge geliyor
İki Lider Manisa’da dev mitinge geliyor
Taraftar sahaya bıçakla girdi iddiası
Taraftar sahaya bıçakla girdi iddiası
Reklamı Geç